وارد شوید
x
یا
x
x
  • image-1
  • image-2
  • image-3
یکی از ویژگی های کیت محتوای K2 فیلدهای سفارشی آن می باشد. شما می توانید فیلدهای مختلف تعریف کرده و هنگام ایجاد یک مقاله آن ها را پر کنید. با این روش محتوای شما مرتب تر در سایت قرار خواهد گرفت و بروزرسانی نیز آسان تر می باشد. در مقاله ای که مشاهده می کنید. 3 عدد فیلد از نوع تصویر تعریف کرده ایم و کدنویسی لازم نیز برای نمایش حالت اسلاید روی آن ها انجام شده است. بنابراین تصاویر بصورت بهینه تر نمایش داده می شود.
 
یکی از ویژگی های کیت محتوای K2 امکان قرار دادن لینک یک رسانه خارجی از سایت هایی مانند یوتیوب یا soundcloud است. اگر از یک موزیک درین سایت خوشتان آمده است فقط کافیست لینک embed که در اختیارتان قرار می دهد را وارد بخش MEDIA در صفحه ایجاد مقاله کنید. بقیه کارها خودبه خود انجام می شود. نیاز به تکرار نیست که سایت soundcloud یک سرویس اشتراک موزیک فوق العاده است و استفاده از آن را توصیه می کنیم!
اجازه ندهید شارژ باتری صفر شود. به جای اینکه صبر کنید باتری شما کاملاً دشارژ شود، کمی عجله کنید و زودتر آن را شارژ نمایید
ویندوز هولوگرافیک ترکیبی از واقعیت دنیای ما و محاسبات کامپیوتری است که توسط مایکروسافت ایجاد شده و کمک میکند عناصر دنیای واقعی با دنیای مجازی در تعامل باشند ( بعنوان مثال هر دو با هم در یک محیط  قرار بگیرند) و این به کمک پنجره های مختلفی که تعبیه شده است ممکن می شود. کلیه نرم افزارهای معتبر و بین اللملی می توانند در این محیط اجرا شوند. همچنین توابع  کتابخانه ای ( که برای استفاده از هولوگرام ساز ویندوز لازم است)، در ویندوز 10 پشتیبانی می گردند.
چرا بهتر است در این قالب، مقالات را در کیت K2 ایجاد کنیم و نه خود جوملا؟ اگرچه محدودیتی وجود ندارد اما بهتر است مقالات را در کیت وارد کنید. زیرا فروشگاه ساز J2store مقالات را به محصول تبدیل می کند. حال وقتی پلاگین جستجوی جوملا روشن باشد زمانی که یک محصول را جستجو می کنید 2 نتیجه برای یک عبارت نمایش داده می شود : - صفحه یافت شده به عنوان محصول (بخاطر پلاگین جستجوی j2store)- صفحه یافت شده به عنوان مقاله (بخاطر پلاگین جستجوی جوملا)

محصولات ویژه