وارد شوید
x
یا
x
x

سوالات متداول مشتریان

چه افزونه های جانبی در بسته دانلود من وجود خواهد داشت؟

قالب دریافتی دقیقا مشابه دمو بوده و کلیه امکانات در آن وجود دارد. حتی پلاگین های تجاری. لیست زیر شامل مواردی است که با نصب این قالب خواهید داشت »

- نسخه تجاری فروشگاه ساز j2store
- افزونه پرسش و پاسخ کامنتو
- ماژول ورود/عضویت آژاکس (improved ajax login)
- پلاگین لیست علاقه مندی (wishlist)
- پلاگین هزینه اضافه (extra fee)
- پلاگین ایجاد بن تخفیف بر اساس خرید (reward)
- پلاگین بازنشر در شبکه های اجتماعی (AMPZ)
- پلاگین درگاه پرداخت زرین پال
- پلاگین نمایش فیلدهای سفارشی جوملا در صفحه محصول
و...

آیا می توان به سایت درگاه پرداخت جدید اضافه کرد؟

بله . خوشبختانه فروشگاه ساز j2store از شیوه پلاگین به ازای هر درگاه استفاده می کند. بنابراین شما به سادگی پلاگین پرداخت مورد نظر خود مانند سامان یا ملت را نصب و یکبار تنظیم می کنید. سپس شاهد خواهید بود که این درگاه در صفحه تسویه حساب اضافه شده است . ما در حال حاضر برای تست درگاه زرین پال را روی این قالب نصب کرده ایم

چند نوع تخفیف در این فروشگاه ساز وجود دارد؟

در واقع 3 نوع کلی از تخفیف در سایت وجود دارد

1- یک نوع تخفیف عمومی است و در صفحه ویرایش کالا می توانید آن را برای عموم یا یک سطح دسترسی خاص (مثلا اعضا) اعمال کنید. این تخفیف بصورت درصد روی کالا نمایش داده می شود. همچنین قیمت قبلی کالا نیز قابل رویت است.

2- نوع دیگری از تخفیف همان کوپن تخفیف است که در پنل کد و درصد را تعیین می کنید. سپس به شیوه دلخواه خود مثلا ایمیل، شبکه اجتماعی یا در بخشی از سایت کد را قرار می دهید. این کد قابلیت محدودیت در تعداد استفاده کل، تعداد استفاده به ازای هر مشتری و یا بازه زمانی را دارد.

3- کارت هدیه نیز مانند کوپن تخفیف است اما مشتری باید کد را در باکس دیگری وارد کند. کارت هدیه در پنل مدیریت در بخشی متفاوت از کوپن تعریف می شود.

آیا قابلیت قرار دادن فایل رایگان در این قالب وجود دارد؟

بله. اگر در باکس قیمت، عدد 0 وارد کنید فروشگاه ساز متوجه می شود محصول رایگان است. بنابراین مشتری را بجای درگاه پرداخت به صفحه تکمیل سفارش و دانلود هدایت می کند. همچنین شما می توانید برای هر محصول چند فایل جداگانه برای دانلود قرار دهید. به عبارت ساده تر یکبار پرداخت برای یک محصول و دریافت چندین فایل.

آیا امکان دارد در این قالب محصول واقعی نیز برای فروش قرار داده شود؟

بله. فروشگاه ساز j2store هر نوع محصولی را قبول می کند. فقط کافیست زمان ایجاد محصول بجای کالای دیجتال حالت پیشفرض را انتخاب کنید. اگر کالا واقعی باشد در صفحه تسویه حساب امکان وارد کردن آدرس و همچنین هزینه ارسال (در صورت تمایل شما) وجود دارد. بنابراین محدودیتی در نوع کالا برای فروش وجود ندارد

روش ایجاد گرین بن یا همان بن تخفیف چگونه است؟

پلاگین جانبی ایجاد بن تخفیف برای فروشگاه ساز نصب شده است و شما می توانید در تنظیمات آن تعیین کنید بر اساس قیمت محصول، چه میزان به او بن هدیه داده شود. این بن در خرید های بعدی مشتری قابل مصرف است. همچنین می توانید تعیین کنید هر مشتری حداقل باید چه میزان بن داشته باشد تا بتواند از آن استفاده کند. سابقه دریافت یا مصرف بن برای هر مشتری در صفحه پروفایل او قابل مشاهده است.

آیا می توانم در صفحه محصول یا هنگام تسویه حساب هزینه اضافی تعریف کنم؟

بله. هر 2 مورد ممکن است و به عنوان نمونه در بین محصولات این قالب قرار داده شده است.

- اگر بخواهید در صفحه تسویه حساب یک فیلد اضافه قرار گیرد که در صورت انتخاب توسط مشتری مبلغی به فاکتور اضافه شود می توانید از پلاگین extra fee که روی این قالب نصب شده است استفاده کنید

- اگر بخواهید در صفحه محصول گزینه هایی مانند پشتیبانی یا نصب قرار دهید بسادگی با سربرگ option قابل انجام است

آیا فروشگاه ویژگی جالب توجه دیگری نیز دارد؟

مسلما بله ویژگی ها بسیار است اما به 2 مورد اشاره می کنیم »

- اگر مشتری بعنوان مهمان تسویه کند و در آینده مجدد به فایل خود نیاز پیدا کند می تواند با توکن ایمیل شده لیست دانلودهای خود را در سایت مشاهده کند. عضو سایت نیز در پروفایل خود به سابقه پرداخت و فایل ها دسترسی دارد.

- ویرایش ایمیل های ارسالی بسیار آسان است. در پنل مدیریت می توانید برای حالات یا زبان های مختلف قالب ایمیل تعریف کنید و نیاز به نوشتن یک خط کد نیز نمی باشد